Latgale.LV
 
LV EN RU
Otrdiena, 2018. gada 19. jūnijs
 


Saziņai:

Latgales Reģiona Attīstības Aģentūra:
- Daugavpils, Saules iela 15, LV-5401, tālrunis/fakss: 65420257
E-pasts: lraa@latgale.lv
Skatīt visus LRAA kontaktus
Notikumi
Notiks konference “Bizness Daugavpilī un Latgales SEZ”
03.03.2017, Daugavpils, Konferences
No 2017.gada janvāra sāka darboties Latgales speciālā ekonomiskā zona. Lai iepazīstinātu Latgales reģiona un visas Latvijas uzņēmējus ar Latgales SEZ piedāvātajām priekšrocībām biznesa attīstībai, Daugavpils pilsētas dome sadarbībā ar Latgales Plānošanas reģionu rīko informatīvo konferenci “Bizness Daugavpilī un Latgales SEZ”, 2017.gada 3.martā, Daugavpilī.
Daugavpils ir lielākā Latgales pilsēta, kurā ir koncentrēta trešā daļā Latgales ekonomikas. Kāpēc tad nesākt biznesu tieši šeit? Attīstīta infrastruktūra un kvalificēta darba spēka pieejamība, ražošanas tradīcijas un izglītības iespējas – tie ir papildus bonusi uzņēmējdarbības attīstībai Daugavpilī.
Konferences laikā eksperti izteiks savu viedokli, kā uzņēmēji var gūt maksimālu atdevi, izmantojot Specialās ekonomiskās zonas piedāvātās priekšrocības.
Konference notiks viesnīcas “Park Hotel Latgola” konferenču zālē, Ģimnāzijas ielā 46, Daugavpilī. Konferences sākums plkst.11.30, reģistrācija sākas no plkst.11.00.
Pirms konferences sākuma interesentiem no citiem Latvijas novadiem un no ārzemēm, saskaņā ar pieteikumiem, tiks dota iespēja tikties ar brīvo telpu īpašniekiem rūpnieciskajās zonās, kā arī būs iespēja apmeklēt konkrētas ražošanas teritorijas vai uzņēmumus, iepriekš vizītes saskaņojot ar uzņēmumu īpašniekiem. Šajā jautājumā lūdzam konsultēties ar Domes Attīstības departamenta Biznesa attīstības nodaļas speciālistiem Vladimiru Nadeždinu t.29131876 vai Edvardu Sargsjanu t.29445490.
Programma (97.5 Kb, doc)
Pieteikuma anketa (187.5 Kb, doc)
Lasītāju komentāri
Sadarbības partneriProjektu "Latgales interaktīvais komunikāciju portāls" finansēja Phare CBC 2002 programma.

Latgales plānošanas reģions
Latgales reģiona attīstības aģentūra
Izstrādātājs - SIA "Info"