Latgale.LV
 
LV EN RU
Svētdiena, 2016. gada 4. decembris
LATGALES  REĢIONA  PORTĀLS

Saziņai:

Latgales plānošanas reģions:
- Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 95, LV – 4600, tālrunis/fakss 64624300
- Daugavpils, Saules iela 15, LV-5401, tālrunis: 65428111; 65423801
- Balvi, Vidzemes iela 2b, LV-4500, tālrunis/fakss: 25122875
Fakss: 26570782
E-pasti: info@latgale.lv (preses relīzēm, ziņām) un pasts@latgale.lv (elektroniski parakstītu dokumentu apritei)
Skatīt visus LPR kontaktus
 
Latgales Reģiona Attīstības Aģentūra:
- Daugavpils, Saules iela 15, LV-5401, tālrunis/fakss: 65420257
E-pasts: lraa@latgale.lv
Skatīt visus LRAA kontaktus
 
Latgales uzņēmējdarbības centrs:
- Daugavpils, Saules iela 15, LV-5401, tālrunis: 65423802
Fakss: 26570782
E-pasts: luc@latgale.lv
Skatīt visus LUC kontaktus
 
Latgales reģiona pārstāvniecība Rīgā
- Rīga, Torņa iela 4, III C, LV-1050, tālrunis: 27842107
E-pasts: parstavnieciba@latgale.lv
Jaunākās ziņas
Pašvaldības
Rēzeknes pilsētas pašvaldības aģentūra “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” līdz 2017.gada 1. februārim aicina iesniegt projektus Mazo kultūras un tūrisma projektu finansēšanas konkursam.
Latgales uzņēmējdarbības centra (LUC) ziņas
Biznesa ideju autoriem, kuri vēlas attīstīt savu uzņēmējdarbību, kā arī jaunajiem komersantiem ar šā gada rudeni pieejams atbalsts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) izveidotajos biznesa inkubatoros.
Izglītība
Pirms trīs gadiem atklājot Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) jaunuzbūvēto Inženieru fakultāti, gluži likumsakarīga bija tālāka akadēmijas izaugsme inženierzinātņu jomā. 25. novembris RTA kļuva zīmīgs ar to, ka tika īstenots sen lolots sapnis, – atklāta Fizikālo procesu un lāzertehnoloģiju pētnieciskā centra Lāzertehnoloģiju laboratorija, kurā studenti varēs profesionāli darboties lāzertehnoloģiju virzienā.
LRAA un LPR
LATGALES PLĀNOŠANAS REĢIONS rīko spēli interneta vidē, kuras laikā jebkuram ir iespēja laimēt dāvanu karti izmitināšanai divvietīgā biznesa klases numurā viesnīcā “Park Hotel Latgola”.
Jauniešiem
Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) laika periodā no š.g. 22.novembra līdz 9.decembrim aicina Latgales reģiona JAUNIEŠUS piedalīties informatīvo pasākumu ciklā “ĪSTENO SAPNI PAR SAVU BIZNESU!"
Kultūra
Biedrība “Latgolys Studentu centrs” ir izdevusi latgaliešu krāsojamo dzejoļu krājumu pieaugušajiem “Linejis”. Grāmatas tekstu autores ir Jana Skrivļa-čevere, Ligija Purinaša, Dagnija Dudarjonoka, Gunta Nagle, ilustrāciju autore ir Ilze Gailāne, grāmatas redaktors – Valentīns Lukaševičs.
Sabiedriskais transports
Latgales plānošanas reģions organizē informatīvo semināru ar Valsts SIA “Autotransporta direkcija” speciālistu dalību Latgales plānošanas reģiona pašvaldību vadībai, atbildīgajiem par transportu un pārvadājumiem pašvaldībās un pārvadātājiem.
Notikumu kalendārs
Semināri, sanāksmes, tikšanās
Cietokšņa 33, Daugavpils
Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) š.g. 6.decembrī no pl.: 15:00 – 17:00 Daugavpils Valsts ģimnāzijā rīko informatīvo pasākumu “ĪSTENO SAPNI PAR SAVU BIZNESU!" uz ko aicina visus pilsētas jauniešus un interesentus.
Vaiņodes ielā 1, Rīga
Zemkopības ministrija (ZM) un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) aicina meža īpašniekus, apsaimniekotājus, mežsaimniecības uzņēmējus, nozarē nodarbinātos un citus interesentus uz ikgadējo meža nozares konferenci “Izaicinājumi un iespējas meža apsaimniekošanā”.
Preiļi, Riebiņi
Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) š.g. 7.decembrī aicina Preiļos un Riebiņos aicina jauniešus piedalīties informatīvā pasākumā “ĪSTENO SAPNI PAR SAVU BIZNESU!".
Latgales vēstniecība GORS
8. decembrī Latgales vēstniecībā GORS notiks seminārs, kurā tiks izklāstīta informācija par iespēju īstenot kultūras, radošo nozaru un dažādu tēmu pilsoņu projektus, izmantojot divu ES programmu iespējas - "Radošā Eiropa" un "Eiropa pilsoņiem".
Atbrīvošanas aleja 97, Rēzekne
LR Kultūras ministrijas Sabiedrības integrācijas departaments un Latvijas Universitātes pētnieki aicina Latgales pilsoniskās sabiedrības aktīvisitus, NVO, tostarp mazākumtautību, pārstāvjus, kopienu aktīvistus, jaunatnes organizāciju pārstāvjus š. g. 9. decembrī , uz diskusiju par valsts, pašvaldību, uzņēmēju, mediju un NVO lomu pilsoniskās sabiedrības attīstībā Latvijā, kā arī par efektīvām saliedētības veicināšanas metodēm.
Pasākumi Rīgā
Dzelzceļa muzejs, Rīga
LIAA aicina piedalīties ikgadējā Biznesa forumā, kas norisināsies 2016. gada 8. decembrī Rīgā, Dzelzceļa muzejā!
Seko līdzi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sadarbības partneriProjektu "Latgales interaktīvais komunikāciju portāls" finansēja Phare CBC 2002 programma.

Latgales plānošanas reģions
Latgales reģiona attīstības aģentūra
Izstrādātājs - SIA "Info"