Latgale.LV
 
LV EN RU
Ceturtdiena, 2018. gada 24. maijs
 


Saziņai:

Latgales Reģiona Attīstības Aģentūra:
- Daugavpils, Saules iela 15, LV-5401, tālrunis/fakss: 65420257
E-pasts: lraa@latgale.lv
Skatīt visus LRAA kontaktus
Ziņas
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija – solis tuvāk vispārdrošāko sapņu īstenošanā
15.02.2017, Izglītība
No 24. līdz 26. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 23. starptautiskā izglītības izstāde „Skola 2017”. Izstādē būs pieejama informācija arī tiem interesentiem, kuri nolēmuši studēt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA), informē RTA sabiedrisko attiecību nodaļa.
RTA stendā varēs uzzināt par studiju iespējām, valsts finansētajām budžeta vietām, uzņemšanas nosacījumiem, dienesta viesnīcu, studiju un prakses iespējām ārzemēs un, protams, par studenta ikdienas gaitām. To, cik radoša, aizraujoša un jauniem atklājumiem piepildīta ir akadēmijas jauniešu dzīve – varēsi uzzināt no pirmavota – no aktīvajiem RTA studentiem!
RTA ir Baltijā modernākās laboratorijas, kas ir lielisks atspēriena punkts radošiem un tehniski domājošiem jauniešiem. RTA aicinās ikvienu apmeklētāju ielūkoties mūsdienu inovatīvo atklājumu pasaulē. Klātienē varēs iepazīties ar krāsainās lāzermarķēšanas uz nerūsējošā tērauda virsmas paraugiem, varēs vērot robotu demonstrējumus un 3D printerus darbībā. Interesenti varēs aplūkot studiju programmas „Mehatronika” studentu izstrādātus reālu iekārtu prototipus, piemēram, maza tilpuma vakuuma iztvaicētāja – kristalizatora iekārtu pārtikas produktu koncentrēšanai (piemēram, iebiezinātā piena ražošanai), 3D printeri, servo piedziņas četrkāju robotu ar manipulatoru un video pārraides iespēju, kas izmantojams uzdevumu veikšanai sarežģītos apstākļos bez cilvēka klātbūtnes.
Būs iespēja piedalīties konkursos un laimēt noderīgas balvas no RTA!
RTA ir lieliska vieta, kur realizēt savus sapņus un likt pirmos stabilos pakāpienus veiksmīgai nākotnei. Apmeklē RTA stendu un Tu noskaidrosi visas atbildes uz saviem jautājumiem un atklāsi, cik aizraujoša un daudzpusīga var kļūt Tava dzīve, ja izvēlēsies studēt RTA!
Izstādes darba laiks
24.februārī 10.00–18.00
25.februārī 10.00–18.00
26.februārī 10.00–17.00
Lasītāju komentāri
Sadarbības partneriProjektu "Latgales interaktīvais komunikāciju portāls" finansēja Phare CBC 2002 programma.

Latgales plānošanas reģions
Latgales reģiona attīstības aģentūra
Izstrādātājs - SIA "Info"